در مرحله اول ، تصميمي راجع به آن يا تصميم گيري نکنيد. هيچ کاري مانع از چاپ کار چاپ شده خود در قالب ديجيتال نيست. به همان اندازه هيچ چيز مانع انتشار کارهاي ديجيتالي خود در قالب چاپ کلاسيک نيست.

در حقيقت ، ممکن است موقعيت هايي وجود داشته باشد که صريح و روشن ، مشاهده کار شما روي رايانه لوحي يا رايانه اي به سادگي پيامي را که مي خواهيد به خوانندگان خود بدهيد منتقل نمي کند. به عنوان مثال ، بسياري از کتابهاي هنري زيبا ، به نظر من ، نمي توانند به کتابهاي ديجيتالي تبديل شوند ، زيرا تنها چاپ دو چاپي به شما امکان مي دهد تصوير کامل را به همراه جزئيات در يک لحظه مشاهده کنيد. بزرگنمايي اين کار را انجام نمي دهد. همين موضوع در مورد برخي از آثار معماري و بسياري از کتابها با عکاسي با فرمت بزرگ نيز وجود دارد (و اين را مي گويم با وجود اين واقعيت که بسياري از کتاب ها براي برجسته کردن متن از عکاسي استفاده مي کنند).

بنابراين ، براي تکرار مجدد اين سوال ، چرا يک کتاب الکترونيکي اصلاً؟

دليل اصلي امروز اين است که بازار (يعني خوانندگان مثل من و شما) به طور فزاينده اي آنها را خريداري مي کنيم. آنها آنها را از طريق خرده فروشان بزرگي مانند آمازون و اپل و همچنين نسخه هاي مختلف آنلاين کتابفروشي هاي سنتي مانند Barnes & Noble، Waterstone و غيره خريداري مي کنند. اگر نسخه ديجيتالي از کتاب خود را منتشر نمي کنيد ، در اين بازار گم مي شويد. . به همين دليل کافي است

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Abdulahi تاسیسات آرین دل نوشته های من نورپردازی نما | نورپردازی نمای تالارها اندیشه اول ودینگ مگ خواب سرگردانی سرباز ایرانی جبهه فرهنگی ایران اسلامی متحد